Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem

09.08.2018
896
A+
A-

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem, bebeği için en iyisini isteyen annelerin en çok tercih ettiği ürünlerden biri kuşku yok ki. Bepanthol baby ekstra koruma zeytinyağlı pişik önleyici krem ile ilgili olarak; Bepanthol baby pişik kremi nerelerde kullanılır? Bepanthol pişik kremi nasıl kullanılır? bepanthol baby pişik kremi fiyatı ne kadar? Bepanthol baby pişik kremi kullananlar memnun mu, kullananların yorumları olumlu yönde mi? Bepanthol pişik kremi yüze sürülür mü, güneş yanığına, yanığa iyi gelir mi? Bepanthol pişik kremi içeriği içindekiler doğal mı? Gibi akıllara gelebilecek tüm soruların ayrıntılı cevapları sizin için hazırladığımız araştırma yazımızda.bepanthol baby pişik önleyici merhem

Bepanthol Krem Ailesi

Bepanthol, Alman İlaç üreticisi Bayer tarafından üretilen, dünyada en çok kullanılan ve bilinen markaların başında yer alıyor. Hemen hepimizin evine en az bir kez bepanthol ürünlerinden birisi mutlaka girmiştir muhtemelen. Bepanthol halk arasında sadece bir krem olarak biliniyor olsa da durum bundan farklı. Bepanthol ailesi her biri farklı bir alanda kullanılan 8 ayrı üründen meydana geliyor. Bu yazımızda bepanthol baby pişik önleyici merhem hakkında çok ayrıntılı olarak bilgi vereceğiz. Bepanthol ailesinin diğer ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda bağlantıları bulunan araştırma yazılarımızı okuyabilirsiniz.

  • Bepanthol Body Lotion – Detaylı bilgi için buraya tıklayın
  • Bepanthol Dudak Bakım Kremi – Detaylı bilgi için buraya tıklayın
  • Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi – Detaylı bilgi için buraya tıklayın
  • Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi – Detaylı bilgi için buraya tıklayın
  • Bepanthol Cilt Bakım Kremi – Detaylı bilgi için buraya tıklayın
  • Bepanthol F Losyon – Detaylı bilgi için buraya tıklayın
  • Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem – Detaylı bilgi için buraya tıklayın

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem

Anneler bebekleri için her zaman en iyisini ister. Anneler bebeklerinin gönüllerince koşup oynamalarını, mutlu ve sağlıklı bir şekilde büyümelerini görmeyi ister. Ancak bebek cildi son derece hassastır ve dış etkenlerden kolaylıkla etkilenebilmekte. Özellikle bebek bezi kullanımı ve idrara bağlı ıslaklık sebebiyle bebeklerde pişik çok sık görülen bir problemdir. Bepanthol baby pişik merhemi, adından da anlaşılacağı üzere bebeklerde pişik oluşumunu önlemek için özel olarak geliştirilmiş bir merhemdir. İçeriğindeki maddeler sayesinde hassas bebek cildinin ihtiyacı olan bakımı sağlar ve pişik oluşumuna engel olur. Annelerin bebekleri için istedikleri konforu sağlamakta büyük katkı sağlar.

Bepanthol Pişik Kremi İçindekiler

Bepanthol baby pişik önleyici merhem içeriği son derece hassas olan bebek cildi için özel olarak geliştirilmiştir ve pişik oluşumunu engelleyicidir. Bepanthol baby pişik önleyici merhem içeriği içinde yüzde 5 oranında provitamin B5 yer almaktadır. Provitamin B5 tenimizi dış etkenlere karşı koruyan cilt bariyerinin en temel yapı taşlarından biridir. Provitamin B5 cildi derinlemesine nemlendirir. Provitamin B5 cildin ideal nem seviyesine kavuşmasını sağlayarak cilt bariyerini en iyi şekilde destekler. Merhemin içeriğindeki B3 vitamini ve zeytinyağı da yer almaktadır. B3 vitamini ve zeytinyağı cildin ihtiyaç uyduğu bakımı sağlar, cildi sağlıklı, canlı, pürüzsüz ve yumuşacık olmasına katkı sağlar.

Merhemin içeriğinde ayrıca lanolin de yer alır. Lanolin cilde kayganlık verir ve sürtünme sonucu pişik oluşumuna büyük oranda engel olur. Tüm bunlar sayesinde bebeğinizin hassas cildi en iyi şekilde korunur ve pişik oluşumunun önüne geçilmiş olur. Merhemin içeriğinde parfüm, nemlendirici, antiseptik veya koruyucu madde yer almaz. Böylece hassas olan bebeğinizin cildi alerjik reaksiyona sebep olabilecek bu kimyasallara temas etmemiş olur.

Bepanthol Pişik Kremi Nasıl Kullanılır?

Adından da anlaşılacağı üzere ürün pişik önleyicidir. Yani kullanmak için bebeğinizde pişik olmasını beklememelisiniz. Herhangi bir pişik problemi yokken kullanılmalı ki muhtemel bir pişik sorununun önüne geçilsin. Bebeğinizde bepanthol pişik kremini kullanmadan önce kullanılacak cilt bölgesini tamamen temizleyip her türlü kalıntıdan arındırmalı ve bölgeyi iyice kurulamalısınız.

Pişiklerin en çok bebek bezi bölgesinde görüldüğü her annenin malumu. Bu yüzden merhemi kullanmadan önce bebek bezini değiştirmek, bölgeyi iyice temizleyip kurulamak son derece önemli. Merhemi sürdükten sonra bebeğinizin cildinin merhemi en iyi şekilde emmesi için bir süre beleyin, bebek bezini hemen bağlamayın. Kremin bebeğinizin cildi tarafından yeteri kadar emildiğine emin olduktan sonra bebek bezini bağlayabilirsiniz. Ancak unutmayın ki çok sıkı bebek bezi bağlamak terlemeye sebep olur ve bölgeyi pişiklere karşı hassas hale getirir.

Zayıflatan İçecekler

Bepanthol Baby Pişik Kremi Fiyatı Ne Kadar?

Annelerin ürün hakkında en çok merak ettiği bir diğer husus ise bepanthol baby pişik kremi fiyatı ne kadar olduğu kuşku yok ki. Bepanthol baby 100 Gr ve 30 Gr olmak üzere 2 farklı ambalaj boyutunda satışa sunulmaktadır. Bepanthol baby ilaç kategorisinde yer almayan bir merhem. Yani eczane, kozmetik mağazaları, büyük marketler ve n11, gittigidyor, akakçe gibi internet alışveriş sitelerinden ürünü temin etmek mümkün. Hal böyle olunca bepanthol baby fiyatı için sabit bir rakam söylemek pek mümkün değil. Merhemin satışı yapıldığı yerlerde özellikle internet alışveriş siteleri dönem dönem indirim kampanyaları düzenliyor, çoklu alımlarda müşterilere cazip satın alma seçenekleri sunabiliyor.

Benzer İçerik:  Bepanthol Cilt Bakım Kremi

Tüm bunlara rağmen bepanthol baby fiyatları aklınızda bir fikir oluşması açısından satış noktalarındaki en düşük ve en yüksek fiyat aralıklarını sizin için araştırdık. ancak unutmayın ki bepanthol baby pişik kremini en ucuz fiyata almak sizin araştırmanıza, indirim ve kampanyaları yakalamanıza bağlı. Ayrıca internet alışveriş sitelerinde genellikle kargo ücreti ödemesi olur. Yapacağınız başka alışverişleri birleştirip tek seferde yaparsanız ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilir böyle en ucuz bepanthol baby pişik kremi fiyatı almayı başarabilirsiniz. İşte bepanthol baby fiyatları;

  • Bepanthol baby ekstra koruma 100 gr pişik merhemi fiyatı 20 TL – 24 TL arası
  • Bepanthol baby ekstra koruma 100 gr pişik merhemi fiyatı 9 TL – 12 TL arası

Sıkça Sorulan Sorular

Bepanthol Baby Pişik Kremi Nerelerde Kullanılır?

Bepanthol pişik önleyici krem; koltuk altı, popo, bacak arası başta olmak üzere sürtünme ve terlemenin çok olduğu, pişiğin görüldüğü her pişik bölgesine sürülebilmektedir.

Bepanthol bebek pişik kremi yüze sürülür mü?

Okurlarımız tarafından editörlerimize en sık yöneltilen soru muhtemelen bepanthol baby pişik kremi yüze sürülür mü sorusu olsa gerek. Bepanthol pişik kremi içeriği cilt bakımına destek olan maddelerden oluşuyor. Bebeklerin cildinin ne kadar hassas olduğu da göz önünde bulundurulursa cilt bakımı için ne kadar faydalı olduğu aşikar. Bu yüzden yüzüne bepanthol pişik kremi kullananlar sayıca bir hayli fazla. Bepanthol pişik kremi yüze kullananlar genel itibariyle memnun olduklarını ifade ediyor. Tüm bu bilgilerin ışığından herhangi bir sakıncası olmadan bepanthol baby pişik kremi yüze kullanılır diyebiliriz.

Bepanthol Pişik kremi yanığa iyi gelir mi?

Pişik kreminin yanığa da iyi geleceği yönünde halk arasında genel bir inanış var. Bepanthol baby pişik kremi sürüldüğünde bir serinleme ve ferahlık hissi verir ki bu yanığı olanlar için de son derece ferahlatıcıdır. Ancak yanığı tedavi etmek için özel geliştirilmiş olan bir yanık kremi kullanmak tedavi sürecini daha hızlı olmasını sağlayacaktır. Yani yanık şikayetiniz varsa önceliğiniz yanık kremi olmalı. Çünkü yanıklar enfeksiyon kapmaya çok duyarlıdır ve yanık kremlerinde enfeksiyonlar için maddeler de mevcuttur.

Bepanthol pişik kremi güneş yanığına iyi gelir mi?

Yazımızın ilk bölümünde bepanthol ailesinin 8 farklı ürünü olduğundan bahsetmiştik. Bu ürünlerin her birinin farklı bir işlevi ve içeriği var. Bepanthol pişik kremi güneş yanığına bir nebze da olsa iyi gelebilir. Ancak güneş yanığı için bepanthol onarıcı bakım merhemi kullanmak dha iyi sonuç verecektir.

Bepanthol pişik kremi sivilcelere iyi gelir mi?

Sivilceler bakteri kaynaklı bir cilt problemidir. Bepanthol baby içeriği bakterilere karşı herhangi bir etkiye sahip değildir. Bu yüzden sivilce tedavisi için özel üretilmiş bir sivilce kremi kullanmanız en sağlıklı sonucu verecektir.

Antioksidan Nedir, Ne İşe Yarar?

Bize Yazın

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem ile ilgili olarak; ne işe yarar, nasıl kullanılır, fiyatı ne kadar başta olmak üzere akıllara gelebilecek tüm soruları tüm ayrıntıları ile cevaplamış bulunuyoruz. Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem ekstra koruma ile ilgili olarak tüm sorularınızı yorumlar kısmına yazarak bize iletebilirsiniz.

Bepanthol baby pişik kremi kullananlar; ekşi sözlük, süslü sözlük, kadınlar kulübü gibi internet sitelerinde, kişisel blog sayfalarında, sosyal medya organlarında kullanıcı deneyimlerini ve tecrübelerini paylaşıyor. Bebekleri için bepanthol pişik kremi kullananların yorumları incelendiğinde kremin pişik oluşumunu önlemede bir hayli başarılı sonuçlar verdiğini görmek mümkün. Yapılan yorumlarda krem ile ilgili olarak pek çok kullanıcının; en iyi bebek pişik kremi, bebek için en iyi pişik kremi, bebeklerde en iyi pişik kremi şeklinde tanımlamaları bolca görmek mümkün. Siz de bebeği için bepanthol baby pişik kremi kullanan anneler arasındaysanız görüşlerinizi yorumlar kısmına yazarak merhemi kullanmak isteyen diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.