Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi

27.07.2018
2.117
A+
A-

Bepanthol Sensidaily Vücut Kremi, bepantol krem ailesinin her cilt tipine uygun olan cilt koruyucu bir üyesi. Bepanthol Sensidaily vücut kremi ile ilgili olarak; bepanthol sensidailye ne işe yarar, içeriğinde hangi maddeler var, kortizon içerir mi? Bepanthol sensidaily egzama için kullanılır mı, yüze sürülür mü? Bepanthol sensidaily vücut kreminin faydaları neler? Bepanthol Sensidaily vücut kremi fiyatı ne kadar? Gibi cevabını merak ettiğiniz tüm soruların ayrıntılı cevapları sizin için hazırladığımız araştırma yazımızda.bepanthol sensidaily vücut kremi

Bepanthol Krem Ailesi

Bepanthol krem çeşitleri, ülkemizde en çok kullanılan cilt bakım ürünlerinin başından yer alıyor. Neredeyse hemen hepimizin evinde en az bir kez bepanthol krem ailesinin bir üyesi mutlaka girmiştir. Bepanthol krem deyince pek çok kişinin aklına sadece bir krem çeşidi geliyor olsa da durum bundan farklı. Bepanthol, her birinin işlevi farklı olan 8 ayrı krem çeşidinden oluşuyor. Sizin için hazırladığımız bu araştırma makalesinde bepanthol sensidailye vücut kremi hakkında tüm bilinmesi gerekenleri bulacaksınız. Bepantol krem ailesinde yer alan diğer tüm kremler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda bağlantıları bulunan diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.

 • Bepanthol Dudak Bakım Kremi – Detaylı bilgi için buraya tıklayın
 • Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi – Detaylı bilgi için buraya tıklayın
 • Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem – Detaylı bilgi için buraya tıklayın
 • Bepanthol Cilt Bakım Kremi – Detaylı bilgi için buraya tıklayın
 • Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem – Detaylı bilgi için buraya tıklayın
 • Bepanthol Vücut Losyonu – Detaylı bilgi için buraya tıklayın
 • Bepanthol F Vücut Losyonu – Detaylı bilgi için buraya tıklayın

Bepanthol Sensidaily Ne İşe Yarar?

Bepanthol sensidaily, bepanthol krem ailesinin günlük kullanıma uygun olarak geliştirilmiş özel formüle sahip vücut kremidir. Her cilt tipine uygun olan bepanthol vücut losyonu özellikle kuru ve hassas ciltler için koruma sağlıyor. Epidermis deri tabakasının en üst katmanını oluşturan cilt bariyeri, cildimizi her türlü alerjen, kimyasal ve benzeri dış etkenlere karşı koruyan tabakadır. Bepanthol sensidaily, özel geliştirilen ve derma-savunma adı verilen formülüyle cildi dış etkenlere karşı korur, cildin sağlıklı ve canlı kalmasına katkı sağlar. Bepanthol sensidaily egzama tedavisi için de iyi bir seçenektir. Egzama pek çok çeşidi olan, alerjenler veya kimyasallar sonucu meydana gelen yaygın bir cilt sağlığı problemdir. Ciltte kızarıklık, pullanma ve döküntü belirtileri ile belirgin olan egzama bepanthol sensidaily kullanılabilir. Ancak orta ve ileri seviye gelmiş bir egzama için ilaç niteliğindeki bir ürünü kullanmak daha uygun olacaktır.

Bepanthol sensidaily içeriğinde yer alan yağlar ve vitaminler sayesinde cilt bariyerini güçlendirerek uzun süreli koruma sağlar. Cilde sürülmesinin ardından derinlemesine nemlendirme kazandırdan bepanthol sensidaily vücut losyonu, 24 saate kadar uzun süreli koruma sağlar. Pediatrik testlerden de geçen bepanhol sensidaily, kortizon içermeyen yapısıyla bebeklerin ve çocukların da kullanımına uygundur. Yumuşak bir dokuya sahip olan krem doğal yağlar içerir, parfüm, renklendirici ve koruyucu madde içermez. Ayrıca hoş bir kokuya sahip olan bepanthol sensidaily vücut kremi dünyaca ünlü alma Bayer firması tarafından üretilmektedir.bepanthol sensidaily

Bepanthol Sensidaily İçerik Bilgileri

Bepanthol sensidaily vüt kremi içeriğinde;

 • Zeytinyağı
 • Yabani iğda ağacı yağı (seabuckthorn yağı)
 • B3 Vitamini
 • Provitamin B5
 • Gliserin bulunmaktadır.
Benzer İçerik:  Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem

Prebiyotik, bir organizmanın çoğalması ve gelişmesi için gerekli olan maddelere verilen bir isimdir. Bepanthol sensidaily içeriğinde yer alan maddeler prebiyotik özelliktedir. Krem, epidermis deri tabakasındaki mikroflorayı prebiyotik özelliği sayesinde güçlendirir. Yani cildin kendini yenilemesi için ihtiyacı olan madde desteğini sağlar. Kremin içeriğindeki zeytinyağı ve yabani iğde ağacı yağı cildin kurumasına engel olur, gliserin ise derinlemesine ve uzun süreli nemlendirme sağlar. Kremin içeriğindeki B3 ve provitamin B5 ise cilde canlı ve esnek bir görünüm kazandırır.

Pürüzsüz Cilt İçin Doğal Yöntemler

Bepanthol Sensidaily Vücut Kremi Fiyatı

Krem hakkında en çok merak edilen hususlardan biri de bepanthol sensidaily vücut kremi fiyatı ne kadar olduğu şüphe yok ki. Bepanthol sensdaily ilaç kategorisinde olmadığı için eczanelerde, kozmetik ürünler satan mağazalarda, büyük marketler ve internet üzerinden satış yapan alışveriş sitelerinde kolaylıkla bulunabiliyor. Hal böyle olunca bepanthol sensidaily fiyatı için tek bir rakam vermek pek olası değil. Yukarıda saydığımız satış noktaları indirimler düzenleyebiliyor, ikili üçlü satış gibi kampanyalarla müşterilerine cazip fiyat seçenekleri sunabiliyor. Tüm bunlara rağmen bepanthol sensidaily vücut kremi satış fiyatı ile ilgili olarak aklınızda bir fikir oluşması için bir fiyat aralığı vermek mümkündür.

Bepantol sensidaily vücut kremi 150 Ml olarak plastik tüpte satışa sunulmaktadır. Güncel olarak bepanthol sensidaily 150 Ml vücut kremi satış fiyatı 19 TL ile 22 TL arasında değişiyor. Ancak mağazaların indirim kampanyalarını takip ederek, internetten satış yapan sitelerde çoklu alımlarda büyük fiyat avantajlarını yakalayarak kreme daha az para ödemeniz mümkün olabilecektir.

Cildi Yenileyen Maskeler

Bepanthol krem ile bepanthen aynı mı?

Bepanthen Bayer firması tarafından üretilen ilaç kategorisinde bir krem çeşidiydi. Bayer, bepanthen krem içeriğinde değişikliğe giderek kremi ilk olarak ilaç kategorisinden çıkartı. Ardından ise kremin ismini değiştirerek bepanthol yaptı. Ürün çeşitliliğini de artırma yoluna giden Bayer yukarıda da saydığımız gibi 8 farklı bepanthol kremi kullanıma sundu. temelde bepanthol krem ile bepanthen aynıdır ancak kullanıma sunumu, içeriği ve adında değişikliklere gidilmiştir.

Bepanthol Sensidaily Yüze Sürülür Mü?

Okurlarımızdan editörlerimize en sık yöneltilen sorulardan biri de bepanthol sensidaily yüze sürülür mü sorusu. Bepanthol sensidaily yumuşak içeriği sayesinde yüz de dahil olmak üzere tüm cilde sürülmek için uygundur. Dudaklar bildiğiniz gibi en ince deri tabakamızdır ve daha özel bir bakım ister. bu yüzden ki dudaklar için bepanthol da dahil olmak üzere pek çok krem markasının özel ürünleri var. Yüzde dudaklar için farklı bir krem tercih etmek daha uygun ancak bepanthol sensidaily yüz için gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Pürüzsüz Bacaklar İçin Ne Yapılmalı?

Bize Yazın

Bepanthol sensidaily vücut kremi ile ilgili ne işe yarar, içeriğinde neler var, fiyatı ne kadar başta olmak üzere bilmeniz gereken hususları tüm detayları ile paylaşmış bulunuyoruz. Bepanthol sensidaily krem ile ilgili olarak cevabını merak ettiğiniz tüm sorularınızı yorumlar kısmına yazarak bize iletebilirsiniz.

Bepanthol sensidailye kullananlar; ekşi sözlük, süslü sözlük, kadınlar kulübü gibi internet sitelerinde, kişisel blog sayfalarında ve sosyal medya araçlarında krem ile ilgili düşüncelerini ve kullanım tecrübelerini paylaşıyor. Bepanthol sensidaily kullananlar tarafından yapılan yorumlar genel itibariyle olumlu yönde olduğu görülebiliyor. Bepanthol sensidailye kullanıcı yorumlarını dikkate alınca kremin vaat ettiği şeyleri karşıladığını söylemek yanlış olmaz. Siz de bepanthol sensidaily kullananlar arasındaysanız aldığınız sonuçları yorumlar kısmına yazarak diğer tüm okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.