Nilera Okyanus Sabunu

0
2.344 views
Nilera Okyanus Sabunu

Nilera Okyanus Sabunu, kişisel bakım ve cilt temizliğinde cildinize ipeksi bir dokunuş kazandıran mükemmel bir sabundur. Hem kuru hem yağlı ciltlere sahip herkesin tercih ettiği sivilce, akne ve siyah nokta tedavisinde etkili bir sabundur. İçeriğinde bulunan vitamin, yağ ve mineraller sayesinde cildinize mükemmel bir görünüm sağlar. Bunun yanında cildinizi yumuşatırken pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Sizler için hazırladığım bu yazıyı, nilera okyanus sabunu faydaları, nilera okyanus sabunu yan etkileri, nilera okyanus sabun siyah nokta tedavisi ve son olarak da nilera okyanus sabunu fiyat balıkları altında ayrıntılı olarak inceleyeceğim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

DİĞER SİVİLCE SABUNLARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN….

Nilera Okyanus Sabunu Faydaları

Nilera Okyanus Sabunu faydalarına geçmeden önce sabunun görünüm ve kokusundan bahsetmek istiyorum. Resimlerde de gördüğünüz gibi değerli bir taş görünümünde olan sabun kokusuyla da insanı cezbediyor. Okyanus, frambuaz, limon, bebek ve elma olmak üzere 5 çeşidi bulunuyor. Ancak sivilce ve akne tedavisi için limon ve okyanus özlü olanları kullanılıyor. Limon özlü sabunu daha ağır akne sorunu olanların kullanmasını öneriyorum. Okyanus özlü sabun her çeşit sivilce, akne ve siyah noktaya iyi geliyor.

Nilera Okyanus Sabunu faydaları

 • İçeriğinde bulunan palmiye yağı sayesinde E vitamini bakımından cildi besler.
 • Bileşiminde bulunan hindistan cevizi yağı sayesinde cildinizi nemlendirirken esnekliğini de artırır.
 • Okyanus özlü sabunda içeriğindeki okyanus suyu sayesinde mükemmel bir koku sağlar.
 • Siyah nokta tedavisinde oldukça etkili ve başarılıdır.
 • Her türlü sivilceyi kısa sürede kurutma etkisi gösterir.
 • Yüzünüzde oluşan kızarıkların geçmesinde etkilidir.
 •  Cildinizi besleyip sıkılaştırarak yaşlanmaya karşı korumaktadır.
 • Çilli yüzlere uygulandığında azaltıcı etkisi vardır.
 • Cilteki gözenekleri açarak cildinizin nefes almasını sağlar ipeksi bir görünüme kavuşturur.
 • Gözenekleri açarak zararlı toksinleri cildinizden atar.
 • Cildin pH dengesini sağlamakta etkilidir.
Benzer İçerik:  Sivilce Kurutma

Nilera Okyanus Sabun Siyah Nokta

Nilera okyanus sabun siyah nokta tedavisinde oldukça başarılı ve etkili bir çözümdür. Cildinizin üst tabakasının hemen altında bulunan yağ tabakasının cildinizde biriken kir ile temas etmesi sonucu siyah noktalar oluşur. Genel bir ifadeyle oksitlenen kir ve ölü hücrelerin gözenekleri tıkaması sonucu siyah noktaları oluşturur. Cildinizde oluşan siyah noktaların hızlı bir şekilde temizlenmesi gerekir. Temizliği yapılmazsa kısa sürede gözeneklerdeki tıkanıklık sivilceye dönüşür. Nilera okyanus sabunu içeriğinde hint yağı ve palmiye yağını bulundurur. Palmiye yağı sayesinde cildinize E vitamini takviyesi yaparak cildinizi besler. Hint yağı ise gözenekleri açıcı bir etkiye sahiptir. Bu sayede gözeneklerde biriken kir ve yağlar birleşimini tamamlayamadan vücudunuzdan atılmasını sağlar. Bu sayede siyah noktaların tedavisi ve önlenmesinde oldukça etkili bir sabundur.

Nilera Okyanus Sabunu Fiyat (Eczane Fiyatı, Ne Kadar, En Ucuz)

Nilera Okyanus Sabunu fiyat olarak incelediğimizde genel olarak her bütçeye uygun bir sabun olduğunu söyleyebiliriz. Kendi sitesinde 31,46 TL fiyat etiketi ile satılmaktadır. Nilera okyanus sabunu eczane fiyatı bulunduğunuz yerdeki eczanelere göre değişiklik gösterebilir. Eczane fiyatı ortalama olarak 25-35 TL arasında değişmektedir. Nilera okyanus sabunu ne kadar ve en ucuz nereden bulabilirim derseniz gene Nilera adıyla kurulmuş kendi sitesinden güncel fiyatına bakarak fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz. Nilera okyanus sabunu en ucuz fiyata herhangi bir eczaneden yada sitesinden sipariş verebilirsiniz.

Nilera Okyanus Sabunu Yan Etkileri

Yukarıda kısmende olsa Nilera Okyanus Sabununun bileşiminden bahsettik. İçerisinde özellikle sivilce, siyah nokta ve akne tedavisi için kullanılan çeşidinde, okyanus suyu, limon, hint yağı ve palmiye yağı bulunduğunu söyledik. Tamamen laboratuvar ortamında kimyasal madde kullanılmadan hazırlanan sabunun etkilerinin test edilmesi içinde asla hayvan testleri yapılmamaktadır. Kısacası tamamen doğal ürünlerle hazırlanan Nilera sabunu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Etken maddesi olan hint yağı, palmiye yağı, limon yada okyanus suyuna karşı herhangi bir alerjiniz yoksa yan etkisi olmayacaktır.

Benzer İçerik:  Sivilcelere Kesin Çözüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here