Nagihan Karadere Diskalifiye Mi Oldu?

07.02.2024
Nagihan Karadere Diskalifiye Mi Oldu?

Survivor All Star 2024, reytinglerde büyük başarı elde etmeye devam ediyor. Bu sene format değişikliğine giden Acun Ilıcalı, performansın ön planda tutulduğu bir yarışma düzenledi. Çok sevilen eski yarışmacıların yer aldığı Survivor All Star 2024’de heyecan hiç eksik olmuyor. Sürekli başka olaylarla ses getiren yarışmada şimdi de kavga meydana geldi.

Eski yarışmacılardan gücüyle ön plana çıkan Nagihan Karadere ve Aleyna Kalaycıoğlu arasında tartışma yaşandı. Önceki günlerde Merve Aydın, Mustafa Kemal ve Yunus Emre arasında tartışma çıkmış ve tartışma büyüyerek konseye kadar taşınmıştı. Konseyde de kavga devam edince Acun Ilıcalı çekime ara vermek mecburiyetinde kalmıştı.

Gerginliğin zor yatıştırıldığı sürekten sonra ise ertesi gün yine tartışma çıktı. Olaylarla gündeme gelen Ünlüler Takımı oyuncuları arasında ipler gerilmeye devam ediyor. Dünkü bölümde ise Nagihan’ın Aleyna’yı itmesiyle gerilim hat safhaya ulaştı.

Temas olmasından dolayı çok sinirlenen Acun Ilıcalı, Nagihan’a sert uyarıda bulundu. Sinirlerine hakim olamayan Acun Ilıcalı, sandalyeyi fırlatarak konseye ara verdi. Konsekteki olaylardan sonra fragmanda Nagihan ve Acun Ilıcalı’nın bireysel olarak konuşması akıllara “Nagihan Karadere Diskalifiye Mi Oldu?” sorusunu getirdi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

guzellikcilt.com